Kids expo 201625. septembrī no plkst. 12.00 līdz 18.00 Radisson Blu Daugava viesnīcā, pirmā stāva zālē “Daugava”, Kuģu ielā 24, Rīgā, norisināsies sportam un aktīvai atpūtai veltīta izstāde bērniem un to vecākiem. Ieeja izstādē bez maksas.

· Pasākuma mērķis ir daudzpusīga un pilnvērtīga Rīgas iedzīvotāju informēšana par esošām iestādēm, kas darbojas fizkultūras/sporta jomā, kā arī fiziskās kultūras, sporta, aktīvās atpūtas un veselīga dzīves veida popularizācija
· Pasākuma ideja irpirmajā skolas mēnesī iepazīstināt vecākus un bērnus ar iespējām izvēlēties savas sporta nodarbības nākošam mācību gadam, vai arī pat visai turpmākai dzīvei

Atnākot uz izstādi apmeklētāji varēs:
- uzzināt ar kādiem sporta veidiem var nodarboties Rīgā, izveloties sev piemērotāko atrašanās vietu vai Rīgas rajonu;
- parunāt un iepazīties ar speciālistiem;
- ieraudzīt daudzus sporta veidus klātienē, dzīvajā;
- izmēģināt savus spēkus noteiktajos sporta virzienos;
- novērtēt cik nodarbības ir interesantas un atbilstošas Jūsu sagatavotības līmenim;
- un, pats galvenais, izstādes laikā, uz vietas pieteikties izvēlētajām sporta sekcijām (vai arī uzzināt kā un kad to ir iespējams izdarīt citviet).

Visu dienu izstādē darbosies animācijas zona, kur jautrie animatori izklaidēs bērnus ar jokiem, sporta spēlēm un citam atrakcijām. Darbosies fotostūrītis, LEGO zona. Būs iespēja uzspēlēt tenisu vai šahu, piedalīties meistarklasēs vai pat iesist bumbu futbola vārtos! Izstādes loterijā būs iespēja vinnēt vērtīgas balvas!

Informācijas avots :e-skola.lv 

Banketu serviss

bērnuinfo.lv

Derīga informācija vecākiem un bērniem

bernuinfo@gmail.com