Ezītis miglā koncertsVSIA “Latvijas Koncerti” 22. oktobrī Spīķeru koncertzālē atklās ikgadējo muzikālo pasaku ciklu “Patiešām maziņiem”, kas paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem. Pirmais cikla koncerts – “Ezītis miglā” notiks 22. un 23. oktobrī latviešu valodā pl. 11.00, 13.00 un 15.00, savukārt 30. oktobrī – krievu valodā.

Koncertcikla “Patiešām maziņiem” producente Karina Bērziņa: “Bērniem šis koncerts solās būt gan amizants un jautrs, gan teiksmains un noslēpumos tīts. Tas būs stāsts par Ezīša piedzīvojumu ceļā pie drauga Lācēna. Par muzikālo piedzīvojumu gādās aktieri Laila Kirmuška un Edgars Lipors, pianists Aldis Liepiņš, mecosoprāns Ieva Parša, klarnetists Haralds Klips un horeogrāfe Lilija Lipora, bet par krēslaino rudens noskaņu rūpēsies gaismu mākslinieks Egils Kupčs.”

2016. gada 10. un 11. decembrī koncertizrāde “Pasaku fejas brīnunūjiņa” aicinās ieskandināt ģimenes Ziemassvētkus kopā ar flautisti Ditu Krenbergu, čellisti Daci Zālīti, pianistu Mārtiņu Zilbertu, mūzikas skolu audzēkņiem un baletstudijas „Grande” dejotājiem. Svecītes liesmiņā tiks atklāts sens stāsts par pasaku feju, kas Ziemassvētku vakarā rada brīnumus.

4. un 5. februārī notiks koncerts - “Smilšu pasaka ar zelta putnu”. Muzikālais stāsts vēstīs par piedzīvojumu smilšu valstībā, kurā ir noslēpies zelta putns. To meklē šakālis, pērtiķis un princese. Bērni koncertā varēs sekot līdzi smilšu kino mākslai, savukārt par muzikālajiem tēliem rūpēsies dziedatājas Dināra Rudāne un Leila Alijeva, pianists Dainis Tenis, sitaminstrumentālists Hamidreza Rahbaraalams un Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas audzēkņi.

Koncertciklu “Patiešām maziņiem” 11. un 12. martā noslēgs programma “Mīļdziesmiņas”, kurā Imanta Kalniņa un Raimonda Paula mūzika, ievīta pavasarīgos un fantāziju rosinošos tēlos, vēstīs par saulīti un mīļu dienu, par brālīti, māsiņu un putniņu - dziesmiņas, kas daudzu gadu garumā priecējušas bērnus. Noslēguma koncertā piedalīsies Aija Andrejeva, Marts Kristians Kalniņš, Goran Gora, Jānis Miltiņš un Mārtiņš Miļevskis.

Koncertus vada Karina Bērziņa, ar videoprojekcijām strādā Uģis Krišjānis.
Abonementa cena uz koncertciklu “Patiešām maziņiem” vienam klausītājam – 18 eiro.
Abonementa koncerti, kas sākas pl. 11.00, ir izpārdoti.
Informācija - 26698338; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs

Informācijas avots :e-skola.lv

Banketu serviss

bērnuinfo.lv

Derīga informācija vecākiem un bērniem

bernuinfo@gmail.com