foto KučvaļskaKompānija “Sportegy” ar Rīgas domes atbalstu aicina visus gribētājus interesanti pavadīt laiku! 5.janvārī no plkst. 17.30 līdz 19.30 slidotavā pie Kongresu nama (Kr. Valdemāra ielā 5) norisināsies publiskā slidošana kopā ar Rīgas 2016. gada labāko sportisti un Latvijas rekordisti daiļslidošanā Angelīnu Kučvaļsku.

Divu stundu laikā jebkuros laikapstākļos (slidotava ir aprīkota ar nojumi) pilsētnieki varēs savām acīm redzēt un iepazīties ar vienu no mūsu valsts šarmantākajām sportistēm.

“Es vienmēr baudu tikšanās ar cilvēkiem, viņi uzlādē mani ar pozitīvu enerģiju. Uz tikšanos slidotavā!” – smaida daiļslidotāja, kura šogad ieguva godpilno ceturto vietu Eiropas čempionātā. Pasākuma formāts – HAVING FUN, un būs patiešām jautri! Nepalaidiet garām unikālu iespēju piedalīties Angelīnas Kučvaļskas meistarklasē un pavadīt brīvo laiku kopā ar mīļākajiem sportistiem!

Vairāk informācijas par to, kā šo divu stundu laikā paslidot absolūti bezmaksas un nemaksāt arī par slidu nomu, lasiet https://www.facebook.com/events/220370581699838/!

Banketu serviss

bērnuinfo.lv

Derīga informācija vecākiem un bērniem

bernuinfo@gmail.com