Laimes lacis

zooDzīvnieku barošanas demonstrācijas notiek katru dienu līdz 1. septembrim (izņemot 23. un 24. jūniju) no plkst. 11.30 līdz 14.15.
Šādas publiskas dzīvnieku barošanas demonstrācijas tiek rīkotas, lai rādītu un stāstītu apmeklētājiem, ko katrs dzīvnieks ēd, kādēļ viņam cita veida barība ir nepiemērota. Tāpat arī aicinām apmeklētājus nebarot dzīvniekus, jo tie saņem pietiekamu daudzumu sabalansētas barība un neskaitāmie liekie kumosi rada problēmas mūsu iemītnieku veselībai.

Šī gada programmā līdzās ierastajai nīlzirgu, žirafu, ziemeļbriežu barošanai un roņu priekšnesumam, ir vairāki jaunumi:
 - plkst. 11.30 tiek baroti tapīri un kapibaras;
 - plkst. 12.15 pusdienu porciju saņem vesela virkne pie Terārijas ēkas vasarnīcu kompleksā mītošie dzīvnieku - mazie pērtiķīši kalitriksi, čaklie rakņātāji surikati, skaņie papagaiļi un neparastie degunragputni;
 - visās dienās izņemot pirmdienas, plkst. 13.15 maltīte publiski tiek pasniegta Indijas dzeloņcūkām. Savukārt pirmdienās šajā pat laikā jāsteidz pie lauvām, kuriem jau klāts “svētku galds”. Jāteic gan, ka zvēru karalis visai aizdomīgi raugās uz apmeklētājiem, kas vēro viņa pusdienošanu;
 - noslēgumā pēc roņu priekšnesuma plkst. 14.00, zivju porciju saņems arī mazie ronēni, kas šogad lielā skaitā novārguši un ievainoti atceļoja no Latvijas piekrastes.

Informācijas avots: rigazoo.lv
Laimes lacis
Questlab Bērnu ballītes

bērnuinfo.lv

Derīga informācija vecākiem un bērniem

info@bernuinfo.lv

28016206 Tikai SMS/WhatsApp