Laimes lacis

ZINĀTNISKĀS BALLĪTES BĒRNIEM

  • Adrese: Ģertrūdes iela 103, Rīga, LV-1009
  • Tālrunis: 20663112
  • E-pasts: rihardsrihards24@gmail.com

Ballīte Dr. Haštaga laborotorijā ir kaut kas ļoti aizraujošs. Bērniem ir iespēja pabūt īstā laboratorijā, taisīt īstus eksperimentus ar roku dedzināšanu, sauso ledu, azotu, un ballītes beigās ir iespēja uzmeisterot gardu saldējumu. Pasākums iet 2 h, kuru laikā netrūkst interesantu uzdevumu, eksperimentu un jautrības.

Dr. Haštagam ļoti patīk ceļot, protams, lielākoties viņa ceļojumi notiek pa Rīgu un Rīgas rajonu, dodoties ciemos pie kāda jubilāra, vai jubilāres uz mājas ballīti, lai mājasapstākļos parādītu savus jaunākos izgudrojumus, uzmeisterotu saldējumu, un ballīti padarītu par "riktīgi jautru padarīšanu". Forši, vai ne?

Kā jau īsts zinātnieks, Dr. Haštags vada arī lekcijas, kas ir paradzētas skolniekiem. Lekciju laikā Dr. Haštags bērniem rāda dažādus eksperimentus, un ļoti vienkāršotā veidā māca metafizikas likumus, viņš pievērš bērnu uzmanību tam, cik svarīgi ir sekot saviem sapņiem, pozitīvi domāt, un vairot mīlestibu. Pozitīvā domāšana rullē.

Cenas:

Informācija par cenām pieejama individuāli, sazinoties ar mums.

Valoda:

latviešu

Darba laiks:

P O T C P S SV
00-24 00-24 00-24 00-24 00-24 00-24 00-24

Galerija:

Čerkovska bērnu ballītesČerkovska bērnu ballītesČerkovska bērnu ballītesČerkovska bērnu ballītesČerkovska bērnu ballītesČerkovska bērnu ballītesČerkovska bērnu ballītesČerkovska bērnu ballītesČerkovska bērnu ballītesČerkovska bērnu ballītes

Atrašanās vieta

Laimes lacis
Questlab Bērnu ballītes

bērnuinfo.lv

Derīga informācija vecākiem un bērniem

info@bernuinfo.lv

28016206 Tikai SMS/WhatsApp