Laimes lacis

ZINĀTNISKĀS BALLĪTES BĒRNIEM

Ballīte Dr. Haštaga laborotorijā ir kaut kas ļoti aizraujošs. Bērniem ir iespēja pabūt īstā laboratorijā, taisīt īstus eksperimentus ar roku dedzināšanu, sauso ledu, azotu, un ballītes beigās ir iespēja uzmeisterot gardu saldējumu. Pasākums iet 2 h, kuru laikā netrūkst interesantu uzdevumu, eksperimentu un jautrības.

Dr. Haštagam ļoti patīk ceļot, protams, lielākoties viņa ceļojumi notiek pa Rīgu un Rīgas rajonu, dodoties ciemos pie kāda jubilāra, vai jubilāres uz mājas ballīti, lai mājasapstākļos parādītu savus jaunākos izgudrojumus, uzmeisterotu saldējumu, un ballīti padarītu par "riktīgi jautru padarīšanu". Forši, vai ne?

Kā jau īsts zinātnieks, Dr. Haštags vada arī lekcijas, kas ir paradzētas skolniekiem. Lekciju laikā Dr. Haštags bērniem rāda dažādus eksperimentus, un ļoti vienkāršotā veidā māca metafizikas likumus, viņš pievērš bērnu uzmanību tam, cik svarīgi ir sekot saviem sapņiem, pozitīvi domāt, un vairot mīlestibu. Pozitīvā domāšana rullē.

Cenas:

Cena ballītei Dr. Haštaga laboratorijā: 2h - 150.00 EUR
Cenas izbraukuma balītei: 1h - 80.00 EUR, 1,5h - 120.00 EUR, 2h - 150.00 EUR. Piebilde, ja ballīte notiek ārpus Rīgas, papildus nāk klāt ceļa izdevumi, par kuriem ir jāvienojas.
Ekskursijas bērniem: ja bērni brauc pie Dr. Haštaga, cena no bērna ir 3.50 EUR, ja Dr. Haštags brauc pie bērniem, cena no bērna ir 4.00 EUR.

Valoda:

latviešu

Darba laiks:

P O T C P S SV
00-24 00-24 00-24 00-24 00-24 00-24 00-24

Galerija:

Čerkovska - bērnu ballītesČerkovska - bērnu ballītesČerkovska - bērnu ballītesČerkovska - bērnu ballītesČerkovska - bērnu ballītesČerkovska - bērnu ballītesČerkovska - bērnu ballītesČerkovska - bērnu ballītesČerkovska - bērnu ballītesČerkovska - bērnu ballītes

Atrašanās vieta

Laimes lacis

bērnuinfo.lv

Derīga informācija vecākiem un bērniem

info@bernuinfo.lv