pirmsskolasRīgas pirmsskolas izglītības iestādes no marta līdz maija beigām plāno Atvērto durvju dienas un aicina vecākus, kuru bērni jau apmeklē bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus iepazīties ar iestādes personālu, apskatīties telpas un apkārtni, kā arī iepazīt pedagoģiskā procesa organizēšanu un ikdienas norises pirmsskolā.
Tā kā Rīgā jau no 2010. gada bērnus pirmsskolā (ja tā nav speciālā programma) piesaka tikai elektroniski, nevis iestādē klātienē, tad Atvērto durvju dienu pasākums ir lieliska iespēja iepazīties ar iestādes vadību, personālu, kā arī noskaidrot interesējošos jautājumus par bērnudārznieku ikdienas gaitām.

Lai piedalītos Atvērto durvju dienas pasākumā, lūgums vecākiem iepriekš pieteikties pa tālruni izvēlētajā iestādē. Atvērto durvju dienu piedāvājums, tostarp katras iestādes pasākuma rīkošanas laiks un kontaktinformācija pieejama Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv

Vecāku ievērībai, pirms iestādes apmeklēšanas jāsazinās ar iestādi, kā arī līdzi jāņem personas apliecinošs dokuments un maiņas apavi.

Informācijas avots: izglitiba.riga.lv

bērnuinfo.lv

Derīga informācija vecākiem un bērniem

info@bernuinfo.lv