Sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu šajāvasarā īstenoti vairāki Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansētie projekti, kas piedāvā bezmaksas brīvā laika aktivitātes bērniem un jauniešiem.

Atbalsta programmas ietvaros jūnija un jūlija mēneša ietvaros Baltijas modernākajā alternatīvo sporta veidu centrā “The Spot” sekmīgi aizvadītas jau 8 meistarklases projekta "Brīvs laiks Tavam priekam" ietvaros. Bezmaksas meistarklases "The Spot" centrā norisināsies līdz pat vasaras izskaņai un pieejamas bērniem un jauniešiem vecumā līdz 25 gadiem. 

Meistarklasēs iespējams iepazīties tuvāk ar dažādiem alternatīvajiem sporta veidiem un apgūt pamatus skeitbordā, kāpšanas sportā, BMX freestyle riteņbraukšanā, inline skrituļslidošanā u. tml. Meistarklases tiek aizvadītas pieredzējušu treneru uzraudzībā un kā jauniešu mentori tiek piesaistīti pašmāju alternatīvā sporta izcilnieki - tā piemēram 22. jūlijā jauniešiem skeitborda pamatus palīdzēja apgūt slavenie skeitbordisti Madars Apse un Eduards Nehajenko. Foto atskats no publiskā treniņa ar Madaru Apsi.

Norises vieta: “The Spot” alternatīvo sporta veidu centrs, Ūnijas iela 12.
Norises datumi un laiks: 5., 12., 19. un 26. augustā, plkst. 12.00 – 15.00.

Informācijas avots: izglitiba.riga.lv

bērnuinfo.lv

Derīga informācija vecākiem un bērniem

info@bernuinfo.lv