daugavasstadionsLai iepazītos ar projekta "Kultūras un sporta kvartāla izveide Grīziņkalna apkaimē" virzību un izmēģināt dažādas aktivitātes, kas notiek Daugavas stadiona ikdienā, aicinām Jūs uz atvērto durvju dienu pasākumu.

Tiekamies 1. februārī, no plkst. 10:00-15:00. Ieeja pasākumā ir bez maksas.
Programmā: fitnesa, sporta un deju nodarbības, lekcija par veselīgu dzīvesveidu, aktivitātes no Andžeja Grauda bungu skolas un Starptautiskās Inovāciju skolas, kā arī ekskursija pa stadionu. 

Aicināts ir ikviens interesents, bez vecuma ierobežojumiem.

Līdz 2022. gadam Grīziņkalnā paredzēts izbūvēt mūsdienīgu kvartālu ar sporta būvēm, kas paredzētas gan sporta, gan kultūras pasākumiem. Labiekārtota teritorija ar āra trenažieriem, multifunkcionālo celiņu savienos Daugavas stadionu ar Grīziņkalna parku. Kvartāls būs brīvi pieejams visiem apkaimes un Rīgas iedzīvotajiem. Jau šobrīd stadiona apmeklētāji var vērot futbola spēles, Deju un dziesmu svētkus un koncertus, apmeklēt dažādas nodarbības, kas notiek rekonstruētas Rietumu tribīņu telpās, kā arī izmantot telpas konferenču un lekciju rīkošanai, privāto pasākumu organizēšanai un citiem pasākumiem.

bērnuinfo.lv

Derīga informācija vecākiem un bērniem

info@bernuinfo.lv