ALBATROSS

  • Adrese: Ķesterciems, Engures pagasts, Tukuma rajons, LV-3114
  • Tālrunis: 26103435
  • E-pasts: info@albatross.lv

Ofiss: Rīga, Kurzemes prospekts 3.

“Albatross” - tā ir nometne, kur draudzība nepazīst robežas! Bērnu un jauniešu atpūtas nometnē „Albatross” atpūšas un ar jauniem draugiem iepazīstas bērni no Eiropas Savienības, NVS un citām valstīm, jo mūsu mērķis ir apvienot bērnus, kuri mitinās dažādās pasaules valstīs. Pamatvalodas nometnē ir latviešu un krievu. Nometnē tiek uzņemti bērni no 7 līdz 17 gadu vecumam. „Albatross” nometnes – tā ir lieliska iespēja brīvdienās bērniem atpūsties pie Baltijas jūras, uzzināt daudz interesantas un noderīgas lietas, atpūsties no skolas gaitām, kā arī pamācīties citas valodas. Daudzi no bērniem atgriežas „Albatrosā” katru gadu, un mēs ar prieku vērojam, kā viņi aug, un satiekamies jau kā seni draugi.

Bērnu un jauniešu atpūtas nometne «Albatross» tiek organizēta jaunatnes tūrisma mītnē „Albatross”, kas atrodas 70 km no Rīgas, 30 km attālumā no kūrortpilsētas Jūrmalas, Ķesterciemā, Baltijas jūras krastā. Jūras klimats, smilšu pludmale ar slavenajām Baltijas kāpām, tīrais priežu meža gaiss, spēles dabā – tas viss rada bērna organismam veselīgu vidi.


«Альбатрос» - это лагерь дружбы, которая не знает границ! В лагере отдыха для детей и молодёжи «Альбатрос» отдыхают и находят новых друзей дети из стран СНГ, Евросоюза и других стран, потому, что наша цель объединить детей, которые живут в разных странах мира. Основные языки лагеря латышский и русский. В лагере принимаем детей от 7 до 17 лет. Лагеря «Альбатрос» - это прекрасная возможность для детей отдохнуть на побережье Балтийского моря, узнать много интересного и позновательного, отдохнуть от школьных забот, а так же познакомиться с другими языками. Многие из детей с радостью проводят в «Альбатросе» каждое лето, и мы с удовольствием видим, как они растут и взрослеют, и встречаемся уже как старые друзья.

Лагерь отдыха для детей и молодёжи «Альбатрос» организуется в молодёжной базе отдыха „Альбатрос”, который расположен в 70 км от Риги, 30 км от курортного города Юрмала, в Кестерциемсе, на берегу Балтийского моря. Морской климат, песчаный пляж со знаменитыми Балтийскими дюнами, чистый воздух соснового леса, игры на природе – все это способствует оздоровлению детского организма.

Valoda:

latviešu, krievu

bērnuinfo.lv

Derīga informācija vecākiem un bērniem

info@bernuinfo.lv