Esi radošs kā Leonardo da Vinči!

  • Adrese: Rūpniecības iela 18, Rīga, LV-1010
  • Tālrunis: 25460973
  • E-pasts: artpegazsfonds@gmail.com

Radošā studija bērniem un pusaudžiem mākslas galerijā “ART PEGAZS”!
Nodarbību cikls “Esi radošs kā Leonardo da Vinči”
Aizrautīgi un oriģinālā veidā apgūsim zīmēšanas un gleznošanas pamatus, darbosimies ar dažādiem interesantiem materiāliem, iegūsim prasmi un pieredzi radoši izpausties, saņemsim pārsteiguma pilnus uzdevumus un priecāsimies par brīnišķīgiem rezultātiem - nodarbības notiks, izmantojot slavenākā itāļu Renesanses laika mākslinieka Leonardo da Vinči principus un metodes.
Skatoties, domājot un darbojoties nodarbību dalībnieki attīstīs savu patieso un dabisko radošumu, apgūs mākslas valodu un pamatprincipus, paplašinās mākslas darbu uztveri un prasmes pielietot dažādus izteiksmes līdzekļus un materiālus. Nodarbību laikā ikviens radīs unikālus darbus un veidos savu mākslas darbu kolekciju.
Nodarbību cikls sāksies ar Atvērto stundu, kuras laikā iepazīsimies, uzzināsim galvenos darbības principus, apgūsim jaunu radošuma pieredzi un aktīvi strādāsim ar uz vietas sagatavotiem materiāliem. Katrs var paņemt līdzi uz nodarbību savu mīļāko zīmuli vai flomasteru.
Aicinām pieteikt uz nodarbībām bērnus (no 5 gadiem) un pusaudžus, priekšzināšanas NAV nepieciešamas!
Maksimālais dalībnieku skaits nodarbībās: 10


Nodarbību laiks: sestdienās nodarbības bērniem 11-13 vai pusaudžiem14.30-16.30.
- Dalība nodarbībā ziedojumu veidā: min 15 EUR
- Galerijā nav pieejams bankas termināls
Atvērtā stunda notiks 3. oktobrī plkst. 11-13
Piedalīšanās nodarbībās tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, izmantojot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pieteikumā lūgums norādīt vārdu, uzvārdu un kontakttālruni, vecuma grupu un vēlamo nodarbību laiku.


Творческая студия для детей и подростков в художественной галерее "ART PEGAZS"!
Цикл занятий «Будьте творческими, как Леонардо да Винчи».
Мы с энтузиазмом и оригинально изучим основы рисунка и живописи, будем работать с разными интересными материалами, получим навыки и опыт, чтобы творчески проявить себя. Удивительные задания и прекрасные результаты ‒ занятия будут проходить по принципам и методам самого известного итальянского художника эпохи Возрождения Леонардо да Винчи.
Наблюдая, думая и действуя, участники разовьют свое истинное и естественное творчество, изучат язык и основные принципы искусства, расширит восприятие произведений искусства и навыки использования различных средств выражения и материалов. Во время занятий каждый создаст уникальные произведения и это будет началом собственной коллекцией произведений искусства.
Цикл занятий начнется с Открытого урока, во время которого мы познакомимся, узнаем основные принципы работы, усвоем новый творческий опыт и активно поработаем с материалами, подготовленными на месте. На урок каждый может взять с собой любимый карандаш или фломастер.
Приглашаем на занятия детей (от 5 лет) и подростков, предварительные знания НЕ требуются!
Максимальное количество участников: 10
Взнос за участие в виде пожертвований.
- Одно занятие: минимум 15 EUR
- В галерее нет банковского терминала
Время занятий: по субботам для детей 11:00 -13:00 или подростков 14:30 -16:30.
Участие в занятиях только по предварительной записи, используя электронную почту: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. В заявке укажите свое имя, фамилию и контактный телефон, возрастную группу и желаемое время занятий.

CENAS:

Dalība nodarbībā ziedojumu veidā: min 15 EUR

VALODA:

latviešu, krievu

DARBA LAIKS:

pēc pieraksta vai aktivitāšu/izstāžu grafika

bērnuinfo.lv

Derīga informācija vecākiem un bērniem

info@bernuinfo.lv