KLASIKA

  • Adrese: Krimuldas iela 2, Rīga, LV-1039
  • Tālrunis: 67545584
  • E-pasts: klasika@klasika.edu.lv

Privātās vidusskolas „Klasika” sešās pirmsskolas izglītības grupās mācās un rotaļājas dažādu tautību bērni.

Tā kā liels akcents tiek likts uz bērnu pilnvērtīgu sagatavošanu skolai dzimtajā valodā, tadēļ bērni no 3 gadu vecuma apmeklē grupu atbilstīgi izvēlētajai izglītības programmai, bet visi kopā satiekas jautros pasākumos, ikdienas situācijās, ekskursijās, kā arī apmeklē interešu izglītības nodarbības (dejas, šahs, māksla, bērnu fitness, ansamblis, klavierspēle). Izņēmums ir paši mazākie grupā „Bitītes”, kurā dienu kopā pavada dažādu tautību bērni vecumā no 3-4 gadiem. Bērniem ir iespēja apgūt ne tikai dzimtās valodas pamatprasmes, socializēties, bet arī iepazīt citā valodā runājošus vienaudžus un gūt pirmās zināšanas otrajā valodā vai svešvalodā.

Mēs lepojamies ar pozitīvu un radošu mikroklimatu, ar padziļinātām valodu mācībām, kad angļu valoda kā svešvaloda vai latviešu valoda kā otrā valoda tiek apgūtas ne tikai intensīvu rotaļnodarbību veidā, bet arī ikdienas procesā, pirmsskolas skolotājām runājot ar bērniem visas dienas garumā.

Divas reizes nedēļā kvalificētu speciālistu vadībā bērniem tiek organizētas attīstošas mūzikas, vizuālās mākslas, sporta un sporta deju nodarbības, veiksmīgi integrējot tās mācību procesā starp valodu mācībām un gatavošanos skolai.

Ikdienas darbu papildina ne tikai izklaidējoši, bet arī izglītojoši svētki, kuri nu jau ir kļuvuši par izglītības iestādes ikgadēju tradīciju. Visi kopā svinam Zinību dienu, Miķeļus, Rudens svētkus valodu pēcpusdienas grupās, Mārtiņus, Latvijas dzimšanas dienu, Ziemassvētkus, Meteņus, Sporta svētkus kopā ar vecākiem, Lieldienas, Mātes dienu un izlaidumu.

Nāc un pievienojies mums!

Valoda:

latviešu, krievu, angļu

Darba laiks:

P O T C P S SV
08-20 08-20 08-20 08-20 08-20     -         -    

Aktīvās izglītības programmu licences

Nr.Kods un teksta daļaLicences numursNosaukumsUzņemšanas vecums
1. 01011111 V-7295 Vispārējās pirmsskolas izglītības programma 1.5 gadi
2. 01011121 V-7296 Mazākumtautību vispārējās pimsskolas izglītības programma 1.5 gadi

Galerija:

Bērnudārzs Klasika 3Bērnudārzs KlasikaBērnudārzs Klasika

bērnuinfo.lv

Derīga informācija vecākiem un bērniem

info@bernuinfo.lv