ksunsBezmaksas kino seansi bērniem Ziemassvētkos kinoteātrī K.Suns – Rīgā, Elizabetes iela 83/85!
Vecākiem ar bērniem ieeja bez maksas un bez pieteikšanās.
Kolektīviem pieteikumiem rakstīt - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

01.01. plkst. 14.00 
Karalienes korgijs / The Queen’s Corgi Režisors: Ben Stassen 
Beļģija, 92 min 
Animācijas filma, bez vecuma ierobežojuma visai ģimenei. Rekss, britu karalienes iemīļotākais korgijs, pazūd no Bakingemas pils un nonāk Londonas ielās raibā suņu klanu sabiedrībā, kurā valda nemitīgas domstarpības un kautiņi. Cenšoties atgriezties mājās pie savas saimnieces, Rekss mēro garu un piedzīvojumiem bagātu ceļu, kura laikā atrod mīlestību un iepazīst pats sevi.

04.01. plkst. 12.00 
Vieni paši / Seuls Režisors: David Moreau 
Francija, 98 min 
Pieci jaunieši pamostas pasaulē, kurā visi ir pazuduši. Jaunieši no 14 gadu vecuma/ zinātniska fantastika, spriedzes filma.

04.01. plkst. 14.00
Runcis zābakos / Der gestiefelte
Kater Režisors: Christian Theede
Vācija, 60 min Vecuma grupa 6 – 10 gadi
Pasaku filma pēc brāļu Grimmu pasakas motīviem visai ģimenei vecuma grupā 6 – 10 gadi.

05.01. plkst. 12.00
Gordons un Padija / Gordon & Paddy
Rež: Linda Hambeka
Zviedrija, 62 min
Animācijas filma, bez vecuma ierobežojuma visai ģimenei. Mežā tiek pastrādāta zādzība – bez pēdām pazūd Vāveres kunga riekstu krājums. Noziegumu dodas izmeklēt krupītis Gordons, kas jau gadiem sargājis meža iemītnieku mieru. Pēkšņi pie apvāršņa parādās jauna pelīte – Padija. Atklājas, ka viņai piemīt īsts detektīva talants! Tā kā Gordons gatavojas iet pensijā, Padija stājas viņa vietā. Vai varētu būt, ka zādzībā vainojams dzīvnieks, no kura te visi bīstas visvairāk?

05.01. plkst. 14.00
Varžu karalis / Der Froschkönig
Režisors: Franziska Buch
Vācija, 60 min
Pasaku filma pēc brāļu Grimmu pasakas motīviem visai ģimenei vecuma grupā 6 – 10 gadi. Filmas orģinālvalodā ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā vai subtitriem latviešu valodā.

bērnuinfo.lv

Полезная информация взрослым и детям

bernuinfo@gmail.com