Jampadracis Truša migā16.aprīlī no plkst. 11.00 līdz 15.00 Liepājas Latviešu biedrības namā norisināsies Lieldienu pasākums visai ģimenei “Jampadracis Truša migā”.16.aprīlī no plkst. 11.00 līdz 15.00 Liepājas Latviešu biedrības namā norisināsies Lieldienu pasākums visai ģimenei “Jampadracis Truša migā”.
Pasākuma laikā Lielajā zālē ikviens interesents varēs aplūkot 26 šķirņu trušu izstādi, ko nodrošinās biedrība “Latvijas Šķirnes trušu audzētāju asociācija”. Savukārt Biedrības nama foajē un galerijā darboties aicinās mākslas pasāžas “RADI” kreatīvā grupa.

“Knīpas un Knauķi” ieskandina LieldienasRīgas Latviešu biedrības bērnu vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” dziedātāji aicina uz Lieldienu koncertu “Kā zvēri Daugavu raka” 2022. gada 13. aprīlī plkst. 17.00 un 19.00 Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē.Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” dziedātāji aicina uz Lieldienu koncertu “Kā zvēri Daugavu raka” 2022. gada 13. aprīlī plkst. 17.00 un 19.00 Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē.
Plkst. 17.00 koncertā uzstāsies vokālās studijas dalībnieku grupas Cālīši, Zvirbulīši, Cielaviņas, Zīlītes un Žubītes, bet plkst. 19.00 klausītājus priecēs Mazputniņi, Irbītes, Vālodzītes, Ķīvītes un Balodīši.

rimi marathons berniBērnu dienu atklās Ģimeņu skrējiens, kam dienas garumā sekos skrējieni īsajās trasītēs - "Mazie", 200 m un 400 m - un aktivitātes 11.novembra krastmalā.
Rimi Rīgas maratona nedēļas nogale tiks atklāta sestdien, 16.maijā, ar sporta svētkiem bērniem un Ģimeņu skrējiena trasi – simboliskiem 4,2 km ar startu un finišu 11.novembra krastmalā. Sestdienas rītā trase vedīs pāri Vanšu tiltam, gar Brīvības pieminekli, uz finiša taisni dodoties cauri Vecrīgai.
Ģimeņu skrējiens ir bez vecuma ierobežojuma, bet pārējās Bērnu dienas aktivitātēs aicināti piedalīties bērni līdz 12 gadu vecumam kopā ar ģimeni, radiem un draugiem.
11. Novembra krastmala / 10:00 - 15:00 /10.10.2020

nebleno ar uguntinuMāksliniece Daina lapiņa dzimusi 1943.gadā Baldonē. Beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu. Latvijas Mākslinieku savienības biedre kopš 1976.gada. Galvenokārt ilustrējusi bērnu grāmatas, darinājusi mākslinieciskas atklātnes, strādājusi grafikās reklāmas jomā, piedalījusies animācijas filmu veidošanā.

Viņas ilustrācijām raksturīgs spilgts dekoratīvs zīmējums, poētiska izsmalcinātība, dziļa psiholoģijas un humora izjūta.D.Lapiņa pievērsusies aktuālai tēmai- ugunij ir divas dabas - tā ir gan laba, gan ļauna, jo jebkura neuzmanīga rīcība ar uguni var novest pie traģiskām sekām, un iepazinusies ar ugunsgrēku cēloņiem un tā radītajām sekām, izvēlējās tēmu - bērnu rotaļas ar uguni un radīja zīmējumu ciklu "Neblēņo ar uguntiņu".

aktuali 200920

Līdz 30. novembrim Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) 7. stāvā būs skatāma Ziemeļvalstu literatūrai veltīta bērnu grāmatu izstāde "Grāmatu plūdi: Ziemeļi satiek Baltiju bērnu grāmatās". Būt kopā gan ar iemīļotiem, gan vēl neiepazītiem Ziemeļvalstu literatūras varoņiem bērni un pieaugušie varēs ne tikai lasot, bet arī piedaloties dažādās aktivitātēs, izstaigājot labirintus. Ieeja bez maksas.

Izstādē būs apskatāmas Ziemeļvalstu grāmatas – gan tulkotas latviešu valodā, gan oriģinālvalodās, tai skaitā Ziemeļvalstu literatūras balvas iepriekšējo gadu nominanti. Līdzās jau zināmiem tēliem – Pepijai Garzeķei, Muminu ģimenei, plīša lācēnam Tobiasam un Lotei no Izmeklētāju ciema – būs iespēja iepazīt mūsdienu literatūras pārsteidzošos varoņus.

bērnuinfo.lv

Полезная информация взрослым и детям

bernuinfo@gmail.com